Partneri

Jau vairāk nekā 26 gadus uzņēmums RIGALIT Group darbojas kā starptautiskā koncerna AKZO NOBEL sadarbības partneris un pārstāvis, Baltkrievijas un Latvijas tirgos piedāvājot šī koncerna apakšuzņēmuma AKZO NOBEL Wood Finishes and Adhesives ražotās industriālās līmes un saistvielas, kas ir paredzētas koksnes ražošanai. Turklāt kopš 2002. gada mēs aktīvi attīstām partnerattiecības arī Lietuvā.

Veiksmīga sadarbība ar Somijas uzņēmumu MIRKA Ltd. ilgst jau 17 gadus. Slīplenšu piegāde uz Latviju un Baltkrieviju pirmo reizi tika nodrošināta 1996. gadā, savukārt 1998. gadā ieguvām pilnvarojumu importēt koksnes slīpmateriālus arī Lietuvas tirgū. Pašreiz plašā klāstā piedāvājam ne tikai slīpmateriālus, bet arī MIRKA ražoto aprīkojumu un materiālus rokas slīpēšanai un pulēšanai.

2012. gada rudenī RIGALIT grupas uzņēmumi sev un saviem klientiem atklāja jaunu darbības jomu – J. Wagner GmbH ražojuma krāsošanas iekārtu piegādi. Wagner grupas uzņēmumi ir līderi augsto tehnoloģiju iekārtu un virsmu apstrādes sistēmu ražošanā. Šīs sistēmas paredzētas virsmu apstrādei ar šķidrajām un pulverveida lakām un krāsām.   

Mēs cienām savus partnerus un klientus — gan jauniegūtos, gan tos, ar kuriem veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus. Tāpēc mēs cenšamies izpildīt visus partneru un klientu pieprasījumus pilnā apmērā un pēc iespējas īsākos termiņos.Uzņēmums RIGALIT Group nepārtraukti attīstās: mēs vienmēr esam gatavi uzsākt sadarbību ar jauniem klientiem un partneriem un pievērsties jauniem uzņēmējdarbības virzieniem, attīstot ražīgu sadarbību un savstarpēji izdevīgu partnerību.

 

 • Līmes un saistvielas 
  Lakas un krāsas

  Wegner
 • Abrazīvie materiāli

  Mirka
 • Krāsošanas iekārtas

  Wegner